MARSite on-line | Archiwum gry: Star Wars Jedi Academy
  -[ MARSite on-line ]-  

[Oficjalna strona gry Star Wars Jedi Academy]


 
  Akademia Jedi na Yavin IV potrzebuje nowych rekrutów!    (0)
 
 
2009-06-29 22:50 • Autor: mars • Źródło: MARSite on-line
W zeszłym roku, mieliśmy okazję zachęcać Was do wstąpienia do Akademi Jedi na Yavin IV. Jeśli wtedy nie udało się Wam podjąć wyzwania, którego celem miało być poznanie jak ciężkie jest życie Jedi, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście zrobili to teraz. Akademia Jedi przez cały czas się rozwija i teraz szuka nowych rekrutów. Jesteś zainteresowany? Koniecznie przeczytaj co Ci oferuje Akademia Jedi na Yavin IV. Kto wie, może to jest Twoje przeznaczenie.

Czym jest Akademia?
To organizacja zrzeszająca fanów Gwiezdnych Wojen i gry Jedi Academy. Działamy na modzie OJP, który pozwala na perfekcyjne odtworzenie walki mieczem świetlnym i daje nieograniczone możliwości szkolenia. Naszym celem jest trening odtworzony z wielką dbałością o szczegóły, a także pokazanie piękna i rozległości Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wszystko odbywa się z zachowaniem klimatu, a członkowie odtwarzają stworzone przez siebie postacie. By jeszcze lepiej to wszystko przedstawić, używamy autorskich systemów rozwoju postaci oraz budowania miecza świetlnego. Posiadamy również stały serwer od sprawdzonego dostawcy.  Akademia Jedi na Yavin IV - rekrutacja    (0)
 
 
2008-10-01 10:52 • Autor: mars • Źródło: Kaldar
[Akademia Jedi na Yavin IV] "Witajcie!

Z przyjemnością ogłaszam, że rekrutacja do Akademii Jedi na Yavin IV została otwarta i będzie trwała cały miesiąc!

Czym jest Akademia?
To organizacja zrzeszająca fanów Gwiezdnych Wojen i gry Jedi Academy. Działamy na modzie OJP, który pozwala na perfekcyjne odtworzenie walki mieczem świetlnym i daje nieograniczone możliwości szkolenia. Naszym celem jest trening odtworzony z wielką dbałością o szczegóły, a także pokazanie piękna i rozległości Uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wszystko odbywa się z zachowaniem klimatu, a członkowie odtwarzają stworzone przez siebie postacie. By jeszcze lepiej to wszystko przedstawić, używamy autorskich systemów rozwoju postaci oraz budowania miecza świetlnego. Posiadamy również stały serwer od sprawdzonego dostawcy.

Dlaczego miałbym dołączyć?
By poczuć ten niesamowity klimat Gwiezdnych Wojen i lepiej poznać życie Jedi i ich szkolenie, a także przeżyć coś nowego. Dobrze znamy się na tym, co robimy, a ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe pomysły.

Dlatego nie wahaj się i złóż podanie już dziś! Odwiedź nas na www.yavin4.glt.pl. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez GG(5745554), maila(Kaldar0@gmail.com), Xfire(Kaldar007) lub forum.
Niech Moc będzie z Wami!"

Kaldar


  Mapy, skiny, programy do JA...    (0)
 
 
2004-08-03 19:00 • Autor: VencjusZ • Źródło: MARSite on-line
Dziś w rozdziale poświęconym grze "Jedi Knight: Jedi Academy" został dodany nowy link w menu. Konkretnie zwany "Do pobrania". Znajdziecie tam wszystko co jest potrzebne do gry przez sieć, a nawet więcej...

  Recenzja gry Jedi Academy    (0)
 
 
2004-02-02 13:03 • Autor: mars • Źródło: MARSite on-line
Na stronie do gry Star Wars Jedi Academy wreszcie znalazła się recenzja gry. Moim zdaniem jest to udany następca sowich poprzedników. O szczegółach możecie poczytać tutaj. Ja ją oceniam na 6,5 tak samo jak poprzednią część. Wszystkiego jest więcej i wydaje się bardziej dynamiczna dzięki nieliniowym, różnorodnym i ciekawym misjom.

  O demie gry Star Wars Jedi Academy    (0)
 
 
2003-09-12 17:33 • Autor: mars • Źródło: LucasArts
Kilka dni temu pojawiła się w Internecie demo gry Star Wars Jedi Academy. Mający 196 MB plik można ściągnąć ze strony LucasArts. Do dyspozycji mamy kreatora postaci, wybieramy miecz (pojendyńczy, podwójny (taki jak Dart Moul'a) lub dwa miecze), jego kolor, klingę, dodatkową broń (ograniczono ilość ekwipunku branego ze sobą). Wybieramy też Moc (oprócz tych standardowych: odpychanie, przyciąganie, sprint, czy skok). Moce podzielono na kategorie Ciemnej i Jasnej strony. Gdy przejdziemy już przez te wszystkie wybory, mamy okazje wybrać misję - jedną z dwóch. Pierwsza dzieje się na Tatooine, gdzie wyruszamy z Kyle'm Katarn'em jako naszym mistrzem. Druga misja wiedzie nas do Grobowca Jedi, który musimy ochronić przed złymi Jedi należącymi do kultu.
Gra się prezentuje bardzo fajnie, pojedynki są bardziej malownicze. Najlepiej wygląda ta druga lokacja, która dzieje się w potężnej jaskini. Pomimo tak rozległej mapy i widoków, gra działa płynnie. Mam wrażenie, że trochę lepiej od poprzedniczki.
Do gry powróciły stare Moce, np. moc widzenia dzięki czemu nad przeciwnikiem pokazuje się pasek jego życia. Mało tego, widzimy, że przeciwnik potrafi regenerować swoje życie "wysysając" z nas naszą energię. Jedyne co mi się nie podoba to ta, że na postaciach widać ślady po mieczu. Oczywiście nie podoba mi się to ze względu, że widzimy te ślady na nas, które raczej mówią nam o tym, że powinniśmy nie żyć.
Wybranie postaci jest proste, a każdy element jest dopracowany i świetnie działa w całości podczas gry. Oczywiście należy nauczyć się posługiwaniem dwoma mieczami, a szczególnie mieczem o podwójnym ostrzu. Mi przypadło do gustu używanie dwóch mieczy. Oczywiście można włączyć też tylko jeden miecz/ostrze. Co ciekawe wybierając różne klingi, może się okazać że jeden miecz jest dłuższy od drugiego.
Jedyne co zostało jeszcze nam, to czekanie na pełną wersję, która zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora ma się pojawić pod koniec roku.

  Nowe informacje na stronie Star Wars Jedi Academy    (0)
 
 
2003-08-25 01:11 • Autor: mars • Źródło: MARSite on-line
Premiera Jedi Academy już coraz bliżej, więc już przybywa coraz więcej informacji na temat tego produktu. Można nawet znaleźć w Internecie wersje beta tej gry. Na podstawie materiałów z LucasArts Entertainment Company opracowałem podstawowe informacje o grze takie jak: wymagania sprzętowe, tips & trick oraz oficjalnego Jedi Academy FAQ, w którym zawarto informacje o grze: fabułę, rodzaj rozgrywki, technologię. Zainteresowanych zapraszam na moją stronę o Star Wars Jedi Academy.

  Jedi Academy na wykończeniu    (0)
 
 
2003-08-19 11:01 • Autor: mars • Źródło: LucasArts
Zgodnie z informacjami od LucasArts Entertainment Company, prace nad grą Star Wars: Jedi Academy są już na wykończeniu, a premiera ma się odbyć (w USA) 17 września. Gra ta obok Star Wars Knights of the Old Republic jest jedną z najbardziej oczekiwanych produktów w tym roku z tej stajni. Już niedługo okaże się czy będzie godna swoich poprzedników.

  Dark Forces po raz czwarty, tym razem jako Jedi Academy    (0)
 
 
2003-04-02 13:14 • Autor: mars • Źródło: Raven Games
Plotki plotkami, a jednak okazało się że będzie kolejna część, może nie przygód Kyle Katarna, ale czwarta część Dark Forces. Zgodnie z informacjami RavenGames.com jeszcze pod koniec tego roku do sprzedaży ma trafić kolejna część gry. Więcej informacji... 
[poprzedni screen][następny screen]


Copyright © 2001-2020 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor