MARSite on-line | Star Wars Jedi Academy
  -[ MARSite on-line ]-  

[Oficjalna strona gry Star Wars Jedi Academy]


 
  Mapy, skiny itd.
 
 

Znajdziecie tutaj pliki do gry dzięki którym zawsze będziecie mogli zagrać na wszystkich polskich serwerach JA. Na samym początku aby zagrać powinniśmy zdobyc patch 1.01, znajdziecie go w dzialeLucasArts na naszej stronie.

Teraz możemy już grać za posrednictwem sieci... Jeśli jednak ktoś chce zagrać na konkrenym serwerze (mp. polskim), lub z konkretną osobą powinniśmy zdobyć program o nazwię "The All-seeing Eye". Obsługa programu jest stosunkowo prosta...

Na mapach podstawowych, które posiadamy odrazu po instalacji rozgrywa się nie więcej niż 50% gier, niestety aby grać na wszystkich serwerach potrzeba ściągnąć kilka dodatkowych mapek:

Kempy
Kalakarsix temple
The Academy
SG4RealJa
Therealjediacademyv1

Musicie być także przygotowani na mapy domowej roboty, które nie zostały zamieszczone w internecie, a co z tym idzię, posiadają ją tylko znajomi/klanowicze jej twórcy.

Jeżeli uczyniliście wszystko co zostało napisane powyżej, możecie niemal w 100% grać na wsyzstkich publicznych, polskich serwerach i nietylko...

Aby gra była ciekawsza możemy ściągnąć kilka plików, dzięki którym będzie się nam milej grało... Zacznijmy od skinów...

Yoda
Anakin (Epizode II)
Tavione (NOWA)
Dragon Ball
Klony (Epizode II)
Hitler
Święty Mikołaj
Elf
Morfeusz (Matrix)
Luke, Kyle, Rebor i Jedi w zbrojach

Podczas ładowania niektórych serwerów może wystąpić błąd "Ivalid Game Folder". Aby zabespieczyć się przed tą niemiłą niespodzianką należy ściągnąć patch zwany "Invalid".

Istnieje także przydatny program zwany "JA Minimalizer", jak sama nazwa mówi słóży on do minimalizowania gry... przydaje się gdy podczas gry ktoś napisze do nas na GG.

Możemy także pobrać skiny zmieniające miecze... Wtedy nie otrzymujemy żadnych nowych postaci, ale za to oddane są nam do dyspozycji nowe miecze.

Zestaw mieczy no. 1 (Raczej do zabawy niż gry)
[Powrót na poprzednią stronę]  [Powrót na górę strony]


 
[poprzedni screen][następny screen]


Copyright © 2001-2020 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor