MARSite on-line | Monkey Island 2: LeChuck's Revenge
  -[ MARSite on-line ]-  

[Oficjalna strona gry Monkey Island 2: LeChuck's Revenge]


 
  Intro gry Monkey Island 2: LeChuck's Revenge
 
 

Gatunek: - Akcja / Strzelanka TPP
Premiera: - 1991
Platforma: - PC Windows, XBox, PS2
Ocena - 6,3 / 6,5

Opis: -
Po wielkim sukcesie pierwszej części The Secret of Monkey Island z 1990 roku, oczywiste było, że LucasArts wyda drugą część tej gry. Ta sama ekipa, ale więcej zabawy i humoru. Grę rozpoczynamy na ... końcu przygody, przez co cała przygodą jaką mamy przeżyć, będzie opowieścią Guybrusha. Jak zwykle nasz pechowy bohater będzie chciał zostać piratem. My mamy mu pomóc, ale z uwagi na jego zdolności do ściągania problemów, nie będzie to łatwe zadanie.
Sama rozgrywka wiele się nie zmieniła. Dalej klikamy na miejsce gdzie ma nasza postać póść, z kim ma gadać, jaki obiekt wziąć, itd. Wprowadzono też kilka zmian techniczny i dodano więcej muzyki.
Tak jak i pierwsza część (i chyba wszystkie przygodówki LucasAsrt) druga część Małpiej Wyspy, jest kolejną ważną pozycją w historii tego gatunku. W tych czasach liczyły się ambicje autorów gier. Sprzęt miał małe możliwości, ale to wystarczyło na dostarczenie dobrej zabawy pierwszym graczom. Polecam tą grę jak i całą serię.[Powrót na poprzedni± stronê]  [Powrót na górê strony]


 
[poprzedni screen][nastêpny screen]


Copyright © 2001-2023 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor