MARSite on-line | Aktualności
  -[ MARSite on-line ]-  
 


  Battlefront II wersja PC w sklepach w cenie gier na konsole.    (1)
 
 
2005-11-19 17:24 • Autor: mars 

   Pomimo zabaw z datą premiery gry Star Wars Battlefront II w Polsce, gra trafiła na nasze półki. Nie wiem kiedy, bo brak informacji od producenta na temat tego, że się pojawiła. Dla tych, co właśnie się ucieszyli, że jest już dziś, a nie w grudniu jak się spodziewaliśmy, pragnę zwrócić uwagę na ceną gry: 249 zł (w sklepie LEMu), 209 zł (Media Markt we Wrocławiu), 189 zł (wirus.pl). Taką cenę raczej spotykaliśmy w przypadku gier konsolowych.
Nie mam pojęcia jaka jest polityka LEMu w przypadku tej gry. Czy może tłumaczą ją jak Quake IV, który w obecnie dostępnej wersji angielskiej kosztuje też 249 zł, a polska ma kosztować 99,90 zł. Niestety LEM to jedyny polski dystrybutor, z którym trudno nawiązać kontakt (a kontaktowałem się już chyba z wszystkimi). Jeśli jednak tyle ma kosztować gra Star Wars Battlefront II, to nie mam pojęcia co się z tą firmą dzieje. Inni dystrybutorzy prowadzą jednak odmienną politykę, która ma na celu pozyskiwać klientów. W tym przypadku będę musiał czekać aż gra z tanieje lub kupić za granicą.
  KOMENTARZE (1):
 
 

 ¨ MadMad_The_Jedi_Knight
2005-11-20 00:06

  Battlefront 2 za 209 PLN??? Czyżby rynek gier zaczął podwyższać ceny za oryginalne gry? 209 złotych jest dla mnie nie do przełknięcia...    

  AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM:
 
 

    AKTUALNOŚCI:

                              [Powrót na poprzedni± stronê]  

    ARCHIWUM:

                                                 

[Strona twórców nieoficjalnej polskiej wersji gry KotOR II: The Sith Lords]
[Strona firmy Licomp Empik Multimedia, dystrybutora między innymi gier firmy LucasArts Entertainment Company.]
Copyright © 2001-2024 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor & mars