MARSite on-line | Aktualności
  -[ MARSite on-line ]-  


 
  Opowiadanie: Indiana Jones i Skarb Chaldejczyków    (0)
 
 
2009-05-05 17:40 • Autor: mars 

   Miło nam zaprosić Was do przeczytania już czwartego opowiadania o przygodach awanturniczego archeologa, znanego na całym świecie Indiany Jones. Autorem kolejnej wyprawy, zatytułowanej "Indiana Jones i Skarb Chaldejczyków" jest Ryszarda Kwiecień. Zapraszamy też do zapoznania się z dalszą twórczością autorki, na oficjalnym Blogu, który znajdziecie tutaj.

Zainteresowanych poprzednimi opowiadaniami zapraszamy do naszego działu działu "Twórczość fanów". Oczywiście zapraszamy też do dyskusji na nasze forum.
  Opowiadanie: Indiana Jones i Sztylet Króla Pernokliusa    (0)
 
 
2006-05-28 14:31 • Autor: mars 

   Mam dziś przyjemność zaprezentować Wam kolejne opowiadanie napisane przez fana przygód archeologa-awanturnika, Indiana Jonesa. Trzecie już opowiadanie publikowane na łamach serwisu MARSite on-line, jest autorstwa Pawła Sławickiego. Zapraszam w Jego imieniu, jak i swoim do przeczytania "Indiana Jones i Sztylet Króla Pernokliusa".

Zapraszam też, tych co jeszcze nie czytali, do zapoznania się z opowiadaniami autorstwa Natalii Szymańskiej i Kamila Łukasiewicza: "Indiana Jones i Pierwsza Wyprawa" oraz "Indiana Jones i Taniec Śmierci", które znajdziecie w dziale Twórczość fanów.

Zachęcam też Was do przesyłania własnych prac oraz do dyskusji na temat opublikowanych u nas materiałów na naszym forum.  Twórczość fanów: galeria figurek Star Wars    (0)
 
 
2005-04-20 17:48 • Autor: mars 

   Jedną z atrakcji Spotkania Fanów Gwiezdnych Wojen we Wrocławiu (czyt. Imperiad), są figurki wykonywane przez jednego z uczestników tychże spotkań, Ki Adi Mundiego. Część z tych figurek udało się sfotografować zanim trafiły do rąk nowych właścicieli. Galerię zdjęć tych figurek znajdziecie w dziale "Twórczość fanów" pod tym linkiem.
Zresztą to Ki Adi Mundiego figurka znajduje się na ikonce działu "Twórczość fanów"

  Twórczość fanów: Indiana Jones i Taniec Śmierci    (0)
 
 
2005-03-14 22:57 • Autor: mars 

   Miło mi zaprezentować Wam już drugie opowiadanie autorstwa Natalii Szymańskiej, Kamila Łukasiewicza pt.: "Indiana Jones i Taniec Śmierci". Tym razem akcja opowiadania toczy się w Peru w 1936 roku. Zapraszam też do dyskusji na jego temat na forum.
Tych co nie mieli okazji przeczytać poprzedniego opowiadania tychże autorów pt.: "Indiana Jones i Pierwsza Wyprawa", które miało swoje premiery (dwa razy się pojawiało, o czym pisaliśmy: 2004-07-06, 2004-07-082004-07-17), tez zapraszamy do jego przeczytania. Jego akcja rozgrywała się w 1953-54, a zahaczyła nawet o Polskę.

Oba opowiadania znajdują się w nowo otwartym dziale przeznaczonym dla was pod tytułem "Twórczość fanów", pod tym linkiem. Zachęcamy Was do podsyłania swoich prac powiązanych ze światami stworzonymi przez George LucasaStevena Spielberga. W tym dziale czekamy na wszelkie wyrazy waszej twórczości, nie tylko opowiadania.

  Indiana Jones i Pierwsza Wyprawa powraca    (0)
 
 
2004-07-17 11:58 • Autor: mars • Źródło: ISF Stopklatka.pl

   
Jakiś czas temu zaistniało niewielkie zamieszanie z pierwszym fanowskim opowiadaniem o przygodach awanturniczego archeologa, Indiana Jonesa. Opowiadanie po paru godzinach musiało zostać wycofane z Internatu, gdyż sprawą zainteresowała się Stopklatka.pl. Dzisiaj, po raz pierwszy wspomniany serwis wypowiedział się na temat tego opowiadaniach na łamach swojej strony. Ci, co nie zdążyli ściągnąć wcześniej tego opowiadania, mogą już je pobrać, ze strony Stopklatki - tutaj. Jak już poczytacie, zapraszam do dyskusji na forum mojego serwisu.

  Indiana Jones i Pierwsza Wyprawa i ...    (0)
 
 
2004-07-08 23:42 • Autor: mars • Źródło: Pierwsza Wyprawa

   
Premiera, premiera i po najkrótszej premierze świata. Po kilku godzinach dostałem informację o wycofaniu opowiadania z Internetu. Ci co, zdążyli mogą poczytać, Ci co nie.... Zaistniałą sytuację, jeden z twórców tłumaczy następująco:

"Niestety albo i stety premiera Pierwszej Wyprawy została odłożona. Powód? Serwis filmowy stopklatka.pl zainteresował się miesięczną wyłącznością na ten tekst. W zamian być MOŻE trafi ono do rąk samego Stevena Spielberg w wersji angielskiej. Musi się spodobać całej redakcji Stopklatki oraz czytelnikom. Przepraszam, ale jak widzicie gra jest warta świeczki."

Życzę powodzenia autorom i mam nadzieję, że szybko tekst wróci do Internetu dla tych, co nie mieli okazji jego ściągnąć.

Tak jestem zakręcony, że mimo wszystko zapraszam na forum, ale nie wiem, do jakiej dyskusji namawiać, w sprawie tego opowiadania.

  Twórczość Fanów: Indiana Jones i Pierwsza Wyprawa    (0)
 
 
2004-07-06 23:25 • Autor: mars 

   
Jest to nietypowa aktualność, która pośrednio dotyczy tematów z niektórych gier LucasArts. Niestety nie mam jeszcze działu poświęconego twórczości fanów. Otóż wczoraj, jako chyba jedyny, dostałem do przeczytania fanowskie, amatorskie opowiadanie o przygodach Indiany Jonesa. Osobiście mnie to cieszy, gdyż mam nadzieję, że zmobilizuje to innych fanów do twórczego działania na polu swoich zainteresowań. Autorami niniejszego opowiadania są: Natalia Szymańska i Kamil Łukasiewicz. Skrypt trafił do moich rąk w celu jego ocenienia i ewentualnych korekt, i nie wolno mi zdradzać samych szczegółów na temat fabuły. Mogę jedynie powiedzieć, że znajdziecie tam kilka polskich akcentów.
Opowiadanie dobrze się czyta, nawiązuje do znanych faktów, ale potrafi też zaskoczyć. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym, że ono powstaje, dostarczony mi fragment z samego początku opowiadania zainteresował mnie i zmartwił z uwagi na zaistniałą sytuację z moja ulubiona postacią z jednego z filmów. Zaskoczeniem był też dla mnie artefakt, którego zdobycie będzie celem wyprawy Jones, jego przyjaciółki i agenta CIA.
Mi się opowiadanie podoba i liczę na kolejne. Czekam na książkę. Wam jednak pozostaje poczekać do czwartku na oficjalną premierę debiutanckiego opowiadania tego duetu. Na zachętę, poniżej przytoczę wam krótki fragment z tego opowiadania:

"Zacumowali "Iwana Groźnego" bezpiecznie w porcie, a dzięki pieniądzom obyło się bez formalności. Cały towar z ładowni został już przekazany w odpowiednie ręce. Pozostała im tylko ta ostatnia skrzynia. Załadowali ją na wózek i poszli w jeden z małych, odludnych zaułków. Tam czekał na nich samochód. We trzech bez trudu wrzucili skrzynię na platformę niewielkiej ciężarówki, postawili stelaż i okryli azbestowym materiałem. Na oświetlonych różowym blaskiem poranka starych, wilgotnych murach niewyraźnie rysowały się cienie trzech ludzkich postaci. Nikt ich jednak nie zauważył. Po załadowaniu samochodu zamierzali pójść na miasto po niezbędne zakupy - mieli jechać z krótkimi przerwami przez półtora dnia. Odeszli. Na to tylko czekała ukryta trójka. Przygarbione cienie przemknęły po ścianie. Podczas gdy przemytnicy uszli zaledwie kilka kroków, ich samochód nagle wypadł z hukiem zza rogu."

Mam nadzieję, że autorzy opowiadania zaszczycą nas kolejnymi (chociażby napiszą coś, o wątku wspomnianym w "Pierwszej Wyprawie"), a Was zmobilizuje do podobnych czynów. Może ktoś wspomoże ich rysunkami?

Na forum jest otwarty wątek na temat tego opowiadania. Co prawda jeszcze go nie znacie, ale możecie wypowiedzieć się na temat twórczości fanów (moim zdaniem jest jej mało) i może nawzajem zmobilizujecie się do podejmowania twórczych wyzwań. Zapraszam na forum.
  AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM:
 
 
    ARCHIWUM:

                                           
[Oficjalna Strona Fan Filmu Star Wars Kotor.]

Copyright © 2001-2020 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor