MARSite on-line | Archiwum
  -[ MARSite on-line ]-  

[Oficjalna strona LucasArts Entertainment Company]
 
  O demie gry Star Wars Jedi Academy    (0)
 
 
2003-09-12 17:33 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Kilka dni temu pojawiła się w Internecie demo gry Star Wars Jedi Academy. Mający 196 MB plik można ściągnąć ze strony LucasArts. Do dyspozycji mamy kreatora postaci, wybieramy miecz (pojendyńczy, podwójny (taki jak Dart Moul'a) lub dwa miecze), jego kolor, klingę, dodatkową broń (ograniczono ilość ekwipunku branego ze sobą). Wybieramy też Moc (oprócz tych standardowych: odpychanie, przyciąganie, sprint, czy skok). Moce podzielono na kategorie Ciemnej i Jasnej strony. Gdy przejdziemy już przez te wszystkie wybory, mamy okazje wybrać misję - jedną z dwóch. Pierwsza dzieje się na Tatooine, gdzie wyruszamy z Kyle'm Katarn'em jako naszym mistrzem. Druga misja wiedzie nas do Grobowca Jedi, który musimy ochronić przed złymi Jedi należącymi do kultu.
Gra się prezentuje bardzo fajnie, pojedynki są bardziej malownicze. Najlepiej wygląda ta druga lokacja, która dzieje się w potężnej jaskini. Pomimo tak rozległej mapy i widoków, gra działa płynnie. Mam wrażenie, że trochę lepiej od poprzedniczki.
Do gry powróciły stare Moce, np. moc widzenia dzięki czemu nad przeciwnikiem pokazuje się pasek jego życia. Mało tego, widzimy, że przeciwnik potrafi regenerować swoje życie "wysysając" z nas naszą energię. Jedyne co mi się nie podoba to ta, że na postaciach widać ślady po mieczu. Oczywiście nie podoba mi się to ze względu, że widzimy te ślady na nas, które raczej mówią nam o tym, że powinniśmy nie żyć.
Wybranie postaci jest proste, a każdy element jest dopracowany i świetnie działa w całości podczas gry. Oczywiście należy nauczyć się posługiwaniem dwoma mieczami, a szczególnie mieczem o podwójnym ostrzu. Mi przypadło do gustu używanie dwóch mieczy. Oczywiście można włączyć też tylko jeden miecz/ostrze. Co ciekawe wybierając różne klingi, może się okazać że jeden miecz jest dłuższy od drugiego.
Jedyne co zostało jeszcze nam, to czekanie na pełną wersję, która zgodnie z zapowiedzią polskiego dystrybutora ma się pojawić pod koniec roku.

  Nowe informacje na stronie Star Wars Jedi Academy    (0)
 
 
2003-08-25 01:11 • Autor: mars 

   Premiera Jedi Academy już coraz bliżej, więc już przybywa coraz więcej informacji na temat tego produktu. Można nawet znaleźć w Internecie wersje beta tej gry. Na podstawie materiałów z LucasArts Entertainment Company opracowałem podstawowe informacje o grze takie jak: wymagania sprzętowe, tips & trick oraz oficjalnego Jedi Academy FAQ, w którym zawarto informacje o grze: fabułę, rodzaj rozgrywki, technologię. Zainteresowanych zapraszam na moją stronę o Star Wars Jedi Academy.

  Jedi Academy na wykończeniu    (0)
 
 
2003-08-19 11:01 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Zgodnie z informacjami od LucasArts Entertainment Company, prace nad grą Star Wars: Jedi Academy są już na wykończeniu, a premiera ma się odbyć (w USA) 17 września. Gra ta obok Star Wars Knights of the Old Republic jest jedną z najbardziej oczekiwanych produktów w tym roku z tej stajni. Już niedługo okaże się czy będzie godna swoich poprzedników.

  Nie będzie Full Throttle II, aktualności serwisu MARSite on-line    (0)
 
 
2003-08-08 12:10 • Autor: mars 

   Mam niemiłą informację dla fanów przygodówek. Jak się okazało, z uwagi, że LucasArts nie chce zawieść fanów, zawiesił prace nad grą Full Throttle II: Hell on Wheels. Podobno przygotowywany produkt nie byłby na aż tak wysokim poziomie, aby był godzien wydania pod logiem firmy. Zaczynam się martwić o planowany na przyszły rok produkt, a mianowicie Sam and Maxa: Freelance Police.

Z uwagi na prace z przebudową strony oraz moją sesję niniejsza strona została zaniedbana. Taki stan może jeszcze trochę potrwać gdyż trwają intensywne prace nad przebudową strony, która będzie działać na bazie danych MySQL oraz na skryptach PHP.
Mimo, że wakacje do niezbyt dobry okres na wydawanie gier, LucasAsrt wydał (na razie na XBoxa) grę Star Wars Knights of the Old Republic. Niestety na razie dotyczy to Ameryki. Popularnością nie grzeszy też wydana nieco wcześniej gra przeznaczona do masowej rozgrywki - Star Wars: Galaxies. Trudno liczyć na jej sukces w Polsce, gdyż nie jest ona tania i wymaga płacenia abonamentu za korzystanie z serwerów (których w Polsce nie ma).
Proponuję zapoznać się z planem wydawczym, który został uaktualniony o oficjalne daty podane przez polskiego dystrybutora Licomp Empik Multimedia.

  Targi E3 i LucasArts Entertainment Company    (0)
 
 
2003-06-06 13:07 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Ostatnio narzekam na brak czasu, a tymczasem LucasArt z okazji targów E3 wyłożył karty na stół. Oprócz oficjalnej informacji, że Galaxies wyjdzie jedynie na PCeta (na konsole zaniechano produkcji pomimo tak zaawansowanych prac), poinformowano nas o całkiem nowych produktach. Do nowych na pewno można zaliczyć niestety przewidziane tylko na konsole Wrath Unleashed Gladius oraz umieszczoną w świecie Gwiezdnych Wojen świetnie zapowiadającą się grę Star Wars: Rogue Squadron III: Rebel Strike. Oczywiście nie zapomniano też o posiadaczach PCetów. Dla nich przygotowano następujące propozycje: Star Wars: Republic Commando, Armed & Dangerous, Sam & Max: Freelance Police, Full Throttle II: Hell on Wheels (zaniechano produkcję), Secret Weapons Over Normandy. Co prawda o niektórych informowałem już wcześniej, ale teraz wszystkie mają już u mnie swoje strony (oprócz tych, które przeznaczone są jedynie na konsole, bo jak już wspominałem, ja się nimi nie interesuję. Jeśli ktoś chce się nimi u mnie zająć zapraszam).

  Patch do Indiana Jones and the Emperor's Tomb    (0)
 
 
2003-05-04 12:55 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Tym co grają w Indiana Jones and the Emperor's Tomb polecam pobranie pierwszego patch, który przynajmniej w moim przypadku polepszył działanie gry. Patcha można pobrać ze strony dystrybutora tutaj lub ze strony producenta tutaj.

  Powrót do korzeni - symulator: Secret Weapons over Normandy    (0)
 
 
2003-04-24 20:02 • Autor: mars 

   Z uwagi na zbliżające się targi E3 firma LucasArts jak co roku, powoli zdradza swoje nowe projekty, nad którymi pracuje. Takim projektem jest między innymi gra Secret Weapons Over Normandy. Jest to powrót do korzeni, gdyż ta firma na początku istnienia nie słynęła z gier w realiach Gwiezdnych Wojen lecz dominowała w produkcji symulatorów wojennych. Był to wielki konik George Lucasa, który to w znaczącym stopniu niegdyś wpłynął na wygląd sceny ataku na pierwszą Gwiazdę ¦mierci w pierwszym odcinku trylogii: Nowej Nadziei. Dziś nad tą gra pracuje ekipa (pod dowództwem legendy - Lawrence Holland), która na początku tworzyła renomę firmy i która stworzyła hit w świecie Gwiezdnych Wojen, czyli X-Winga.

  Recenzja gry Indiana Jones and the Emperor's Tomb    (0)
 
 
2003-04-22 12:27 • Autor: mars 

   Zapraszam na stronę poświęconą grze Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Jest już recenzja, nowe screeny z PC oraz wiele innych rzeczy dotyczących Grobowca Cesarza, który zasłużył na najwyższą ocenę.

  Dark Forces po raz czwarty, tym razem jako Jedi Academy    (0)
 
 
2003-04-02 13:14 • Autor: mars • Źródło: Raven Games

   Plotki plotkami, a jednak okazało się że będzie kolejna część, może nie przygód Kyle Katarna, ale czwarta część Dark Forces. Zgodnie z informacjami RavenGames.com jeszcze pod koniec tego roku do sprzedaży ma trafić kolejna część gry. Więcej informacji...

  Wreszcie dotrzymany termin, jest już "Grobowiec Cesarza"    (0)
 
 
2003-03-26 17:42 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Tym razem słowa dotrzymano i Indiana Jones and the Emperor's Tomb można już kupić. Niestety nie dotyczy to jeszcze Polski. U nas premiera dopiero 6 kwietnia.

  Nowa strona do gry Starfighter    (0)
 
 
2003-03-21 19:08 • Autor: mars 

   Tych co lubią polatać zapraszam na nową stronę gry Starfighter, która jak na razie kończy serię gier zapoczątkowanych przez świetny produkt jakim jest wydany w 1998 roku Rogue Squadron.

  Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns - nowy dodatek    (0)
 
 
2003-03-21 18:58 • Autor: mars 

   Zainteresowanych grami strategicznymi w realiach Gwiezdnych Wojen, zapraszam na strony o dodatku do Galactic Battlegrounds - Clone Campaigns oraz Galactic Battlegrounds - saga.

  Indiana Jones and Emperor's Tomb    (0)
 
 
2003-03-19 11:36 • Autor: mars 

   Niestety premiera gry Jones and the Emperor's Tomb została przesunięta o tydzień z 18 na 26 marca.

  Nowa oficjalna strona gry Indiana Jones and the Emperor's Tomb    (0)
 
 
2003-02-16 14:15 • Autor: mars • Źródło: LucasArts

   Coraz bliżej premiery gry Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Jej premierę przewidziano na 18 marca 2003 (wersja PC Windows). Niezłego smaczku może zrobić już gontowa, nowa oficjalna strona gry. Ja serdecznie zapraszam na moją stroną o grze, którą właśnie aktualizowałem, uzupełniając ją o najnowsze oficjalne informacje. Możecie się czegoś dowiedzieć o muzyce, postaciach historii zawartej w grze, broni i lokacjach.

  Nowa strona gry Star Wars Galactic Battlegrounds    (0)
 
 
2003-01-01 02:30 • Autor: mars 

   Trzecia odsłona nowej strony na dziś tyczy się gry Star Wars Galactic Battlegrounds. Serdecznie zapraszam.

  Nowa strona Star Wars Force Commander    (0)
 
 
2003-01-01 02:26 • Autor: mars 

   Kolejną stroną, jaką dziś Wam proponuję jest poświęcona grze strategicznej Star Wars Force Commander.

  Nowy rok, nowe strony w serwisie MARSite on-line.    (0)
 
 
2003-01-01 02:21 • Autor: mars 

   Witam wszystkich w nowym roku i jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Dzisiaj zapraszam Was na nową stronę gry Star Wars Battle for Naboo.  AKTUALNOŚCI - ARCHIWUM:
 
 

    AKTUALNOŚCI:

                            [Powrót na poprzednią stronę]  

    ARCHIWUM:

                                                 

[Strona twórców nieoficjalnej polskiej wersji gry KotOR II: The Sith Lords]
[Strona firmy Licomp Empik Multimedia, dystrybutora między innymi gier firmy LucasArts Entertainment Company.]
Copyright © 2001-2019 MARSite on-line | Cookie i Zasady ochrony prywatności.
Layout made by Kirtan Loor & mars